top of page

Pasimokyti fotografijos karantine?

Taip, jei fotografuoti savo katę, namiškius, vaizdą pro langą jau pabodo, ranka eksperimentuoti nekyla, bet žinias pagilinti norisi - siūlau pasižvalgyti, ką internetas siūlo šiuo niūriu laikotarpiu! O siūlo tikrai daug ir dar nemokamai!
1. MoMa: Seeing through photographs

Šiuos užsiemimus per pirmąjį karantiną pabandžiau ir aš, todėl tikrai rekomenduoju. Pirmiausia todėl, kad šių kursų kūrėjai yra MoMa - jie kartu su Coursera paleido šį nerealų paskaitų ciklą! Tai mokymai, pamokos, testai, video, skaitiniai, kurie yra padalinti į 6tju savaites. Juos pabaigus, gauni ir sertifikatą, o dalyvauti galima nemokamai :) Pradėti gali šiandien! Mokymai - tai fotografijos istorijos apžvalga, kuriuos sukūrė muziejaus kuratorė Sarah Meister. Medžiaga pamokose - muziejaus turimos fotografijos, kurias reikia analizuoti, suprasti ir tirti - kaip muziejuje.


2. Portrait Photography: Working with light

Skillshare fotografijos kursų turi daug, bet dauguma jų orientuoti į nuotraukų pateikimą socialinėse erdvėse, tačiau šis man pasirodė turintis daugiau naudos nei tik kaip prastumt kadrus į instagram. Čia Benjamin Heath 40 min. pasakoja kaip panaudojus natūralią arba studijos šviesą teisingai fotografuoti portretus! Skillshare siūlo 7 dienų nemokamą paskyrą (arba 8 eur/ mėn.) todėl siūlau išbandyti ne tik šį, bet gal ir ką nors dar rasi sau!


3. Annie Leibovitz teaches Photography

Šį jau seniai noriu išbandyti, visgi juos veda viena žymiausių šių dienų fotografių Annie Leibovitz! Masterclass.com - tai tokia platforma, kurioje galima rasti labai daug įvairių pamokų su garsiais meno pasaulio žinovais. Šios platformos kaina yra 16,67/mėn. mokant metinį mokestį. Annie Leibovitz fotografijos kursas - 15 pamokų - 3h ir 4 min. Annie moko kaip dirbti su natūralia šviesa, kaip įgyvendinti idėjas ir tikėti akies galia!


4. Daisie.com: projektai ir dirbtuvės!

Šią platformą man parodė draugė - tai platforma, kurioje pasirinkus tau tinkamą temą, gali pasirinkti dirbtuves, prie kurių jungtis reikia per Zoom programą. Taip pat, Daisie gali rasti ir projektų, prie kurių ragina jungtis kiti fotografai - taip galima rasti su kuo sukurti fotografijų seriją ar bendrą projektą. Dalyvavimas dirbtuvėse čia visiškai nemokamas! Šiuo metu vis dar atvira registracija į Find your Visual Voice - kaip suprasti savo vidinį fotografinį polėkį ir kaip jį paversti idėjomis!


Tikiuosi rasi sau naudingų mokymų!

105 views
@KADRUKADRAS

PASEK MUS

bottom of page