top of page

Pasimokyti fotografijos karantine?

Taip, jei fotografuoti savo katę, namiškius, vaizdą pro langą jau pabodo, ranka eksperimentuoti nekyla, bet žinias pagilinti norisi - siūlau pasižvalgyti, ką internetas siūlo šiuo niūriu laikotarpiu! O siūlo tikrai daug ir dar nemokamai!
Šiuos užsiemimus per pirmąjį karantiną pabandžiau ir aš, todėl tikrai rekomenduoju. Pirmiausia todėl, kad šių kursų kūrėjai yra MoMa - jie kartu su Coursera paleido šį nerealų paskaitų ciklą! Tai mokymai, pamokos, testai, video, skaitiniai, kurie yra padalinti į 6tju savaites. Juos pabaigus, gauni ir sertifikatą, o dalyvauti galima nemokamai :) Pradėti gali šiandien! Mokymai - tai fotografijos istorijos apžvalga, kuriuos sukūrė muziejaus kuratorė Sarah Meister. Medžiaga pamokose - muziejaus turimos fotografijos, kurias reikia analizuoti, suprasti ir tirti - kaip muziejuje.


Skillshare fotografijos kursų turi daug, bet dauguma jų orientuoti į nuotraukų pateikimą socialinėse erdvėse, tačiau šis man pasirodė turintis daugiau naudos nei tik kaip prastumt kadrus į instagram. Čia Benjamin Heath 40 min. pasakoja kaip panaudojus natūralią arba studijos šviesą teisingai fotografuoti portretus! Skillshare siūlo 7 dienų nemokamą paskyrą (arba 8 eur/ mėn.) todėl siūlau išbandyti ne tik šį, bet gal ir ką nors dar rasi sau!


Šį jau seniai noriu išbandyti, visgi juos veda viena žymiausių šių dienų fotografių Annie Leibovitz! Masterclass.com - tai tokia platforma, kurioje galima rasti labai daug įvairių pamokų su garsiais meno pasaulio žinovais. Šios platformos kaina yra 16,67/mėn. mokant metinį mokestį. Annie Leibovitz fotografijos kursas - 15 pamokų - 3h ir 4 min. Annie moko kaip dirbti su natūralia šviesa, kaip įgyvendinti idėjas ir tikėti akies galia!


Šią platformą man parodė draugė - tai platforma, kurioje pasirinkus tau tinkamą temą, gali pasirinkti dirbtuves, prie kurių jungtis reikia per Zoom programą. Taip pat, Daisie gali rasti ir projektų, prie kurių ragina jungtis kiti fotografai - taip galima rasti su kuo sukurti fotografijų seriją ar bendrą projektą. Dalyvavimas dirbtuvėse čia visiškai nemokamas! Šiuo metu vis dar atvira registracija į Find your Visual Voice - kaip suprasti savo vidinį fotografinį polėkį ir kaip jį paversti idėjomis!


Tikiuosi rasi sau naudingų mokymų!

Comments


bottom of page