top of page

Mes atsinaujinom!

Taip! Naujienos, metų galui, pilasi it grybai po lietaus rugsėjį, bet mes jau negalime laukti - nusprendėme atsinaujinti ir paleisti naują tinklaraštį, kuris bus dar labiau gyvas ir dar labiau ryškus visiems juostininkams!

Negaliu nepaminėti, jog su viso atsinaujimo banga, pasikeitė ir mūsų logotipas ir apskritai visas dizainas, turim naują tinklaraščio platformą, kur nuo šiol rasi visas dirbtuves ir tik per čia galėsi registruotis - ate visoms registracijos formos ar emailams, viskas vienoje vietoje!


Esam visiškai atviri jūsų laiškams ir norui pasipublikuoti! Čia rasi ne tik įrašus, kur dalinamės juostų įvertinimais, eksperimentais ar tiesiog serijom, bet ir pastoviai pildomą D.U.K - dažniausiai užduodamų klausimų skiltį. Beje, kiekvienas tinklaraščio įrašas turi aktyvias grotažymes, ant kurių paspaudus, pamatysi visus susietus įrašus, o jų daug!


#juostanemire - mūsų puoselėjama grotažymė, kurią naudojat instagram'e naudojat jūs, o tų nuotraukų jau virš 4000! tai tapo lyg visišku mūsų šūkiu, todėl tinklaraštis ir gavo tokį pavadinimą!


Esame kadrukadras.lt dalis, kur užėjęs rasi juostų, fotoaparatų ir chemijos pirkti, o dar ir ryškint pradėjom, tai turint klausimų visada rašyk, padėsim išsirinkt ir patarsim!


Fotografuokit juosta, nesirkit ir būkit laimingi!


Marija ir Marijus <3

Comments


bottom of page