top of page

Aš pabandžiau: LomoChrome Purple

LomoChrome Purple yra Lomography atsakas į legendines infraredines Kodak juosteles Kodak Aerochrome (a.k.a. Ektachrome Professional Infrared / EIR). Pagaliau šitą juostą pavyko išbandyt ir mums, o čia dalinamės dviejų skirtingų fotoaparatų bandymais!

JUOSTA: LOMOCHROME PURPLE
GAMINTOJAS: LOMOGRAPHY 
ISO:100 - 400
RYŠKINIMAS: C41 
KADRŲ SKAIČIUS: 36


Kokia juostos charakteristika?

Visiškai kaip Kodak, LomoChrome Purple yra neįtikėtina ir labai stebinanti. Įpratę prie klasikinių spalvų ir gana naturalių tonų, juostų entuziastai imasi LomoChrome ir bando pasaulį matyti visiškai melagingomis ir magiškomis spalvomis.

Iš pradžių, sukurta kariniam oro stebėjimui, „Aerochrome“ gali paryškinti žalumynus ryškiai raudonai arba rausvai, atsižvelgiant į naudojamą filtrą. Raudona yra aistros spalva, bet kartu ir pavojus. Fotografai gali paversti kūrybingą sukimąsi tokiu spalvų pasikeitimu, veją paversdami raudonu kilimu, kiemą magijos karalyste, o džiungles – kruvinomis skerdynėmis.

Iš pateiktos spalvų paletės matom, kad geltonos ir žalios spalvos dingsta, kas pakeičia rožinės ir violetinės, o mėlyna tampa žydra, mėtinė:


ISO

na, o kuo mažesnis (100) juostos ISO, tuo spalvos bus blankesnės, ne tokios sodrios, tačiau su 400 ISO pasimatys tikras LomoChrome charakteris


 

Konica Pop, Marijaus kadrai

 

Canonet, Marijos kadrai