top of page

Mūsų veiklos

Paslaugos

Taip! Mes pradėjom ryškinti - nespalvotą, spalvotą (C41) ir net retąją E6 skaidrinę juostą - tik pastarosios ryškinimas gali užtrukti iki mėnesio ar net dviejų. Taip pat ir skenuojame - tiek negatyvus, tiek pozityvus - siųskite mums viską! 

Dirbtuvės

Mūsų dirbtuvių skaičius būtų pasiekęs ir 10, jeigu ne covid19 pandemija - bet daug įdėjų turim kitiems metams! Dirbtuves stengėmės rengti bent sykį į mėnesį, o susirinkę esam ir ryškinę nespalvotą, spalvotą juostas ir spausdinę nuotraukas iš negatyvų! Ai, dar geresniems orams leidus pakvietėm susirinkti ir į photowalk'ą. Visas jau vykusias dirbtuves ar naujų dirbtuvių datas rasi paspaudęs mygtuką,  o apie jas kalbame ir blog'e - ieškok prie kategorijos Veikla.

#juostiniaidialogai

Visai neseniai paleidom projektą #juostiniaidialogai. Šio žaidimo esmė yra susipažinti ir pabendrauti per juostą, kadangi tą pačią juostą fotografuojame dviese. Paskelbiame žaidimo pradžią, surenkame norinčius žaisti, atsitiktinai suporuojame ir tada porininkai bendrauja ir keičiasi juostomis. Dabar sukasi antras, Kalėdinis ratas, kur netgi sugalvojom kadrų taisykles!

@KADRUKADRAS

PASEK MUS

bottom of page