top of page

┌┘┌┘ Fotografijos dirbtuvės „Kauno dialogai“ ┌┘┌┘

Artėja „Audra“. Svarbiausias „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos festivalis.

"Kadrų Kadro" rengiamų fotografijos dirbtuvių metu, Kauno praeiviai turės galimybę fiksuoti miesto aplinką bei žmones analoginiais fotoaparatais. Taikant dvigubos ekspozicijos metodą ir taip suteikiant Kauno praeiviams galimybę tarpusavyje užmegzti neverbalinį dialogą ir nuotraukose atskleisti kontrastingą miesto identitetą.

Bendrakūrystės festivalis „Per_kūnija“ – didžiojo 2022-ųjų metų vasaros festivalio įžanga. Liepos 2 – 3 d. mus buvo galima rasti Laisvės al. su fotografavimo veikla! Šiame įraše dalinamės ir pasakojame ką veikėm, koks buvo visas procesas ir visų jūsų padarytais kadrais!

„Juostiniai Kauno praeivių dialogai“ kvietė praeivius į fotografijos dirbtuves apie Kauną, žvelgiant į miesto detales tarp Soboro ir Laisvės Alėjos fontano per juostinio fotoaparato objektyvą. Kokių neįtikėtinų kadrų galima užfiksuoti panaudojus juostelę kelis kartus? Mes leidome praeiviams pasirinkti vieną iš 3 fotoaparatų ir pasirinkti kaip atkarpą jie fotografuos. Kiekvienas dalyvis gavo po kamerą ir visą juostą turėjo išfotografuoti tarp Soboro ir Fontanų (10 kadrų), o galiniame taške mes juostą idėjome iš naujo (tą pačią) ir ją gavęs praeivis jau fotkino ant viršaus taip sudarydamas dvigubą ekspoziciją!

bottom of page