top of page

Aš pabandžiau: LomoChrome Turquoise

Updated: Dec 1, 2020

Turkis juostoje arba spalvintas sausis - LomoChrome Turquoise XR 100-400 nusipirkau prieš kurį laiką ir vis knietėjo ją išmėginti. Juosta reta, o šiuo metu jos užsisakyti iš Lomography galima tik kaip Pre-Order prekę. Juostą taupiau, bet bemąstant apie sesiją ir magistrą, ėmiau ir įsisukau ją į kitą Lomography produktą – Diana F+ fotoaparatą (jį galite rasti pas mus parduotuvėje). Norėjau pažaisti su Bulb išlaikymu ir žiemą paversti kiek žydresne.

JUOSTA: LomoChrome Turquoise XR 100-400, 120
GAMINTOJAS: LOMOGRAPHY
ISO: 100 - 400
RYŠKINIMAS: C41
KADRŲ SKAIČIUS: 12

Kokia juostos charakteristika?

Juosta yra žydra ir turinti 100-400 jautrumą - vadinasi ją galima fotografuoti tiek nuo 100-400 ISO, ji atsiskleidžia šiame jautrumo rėžyje. Gana grūdėta, bet visiškai neįtikėtinų spalvų. Įdomu tai, kad viskas žalsvai žydra, raudonos kaip ir nėra, nebent ryški jos spalva. Rožinių, kreminių, geltonų spalvų tiesiog neliko.


Fotoaparatas, su kuriuo fotografavau?

Diana F+

 

Man sausis buvo arba daug darbo arba daug mokslų. Išlaikymas: 6 min., diafragma f/150, vidurdienis, kambary tamsoka, rytas

Piscina Cozzi, viešasis baseino maniežas Milane. Paplaukiojau, užtrukau vandens kamšty su kitais naktim ateinančiais italais ir sugalvojau įsiminti. Baseinas – perpildytas žmonių. Čia jų nesimato, o vanduo, kaip molio teptas tvenkinys. Baseino juostos – man kaip atšvaitai. Išlaikymas: 4 min., diafragma f/150, dešimta vakaro.

Man taip patinka šita nuotraukaaaaaa. Marijus savo šuniuką labai myli, šis šeštadienio rytas buvo saulėtas, lėktuvas skraidė, žiema taip bjauriai nekando, pasaulis tas pats – jis nepasikeitė, nors čia – atrodo kitaip.


Lėktuvas pakilo į orą! Marijus juos gamina pats ir konstruoja ir aš žiūriu galvą užvertus į dangų ir taip gražu.

Žiema upę tankiai užklojo, o kairėj matosi, vos vos, aš, ištrūkus į mišką, stovėjau ir laukiau. Išlaikymas: 4 min., diafragma f/150.

 

Comments


bottom of page