top of page

Spalvotos analoginės vestuvės

Updated: Dec 1, 2020

Tęsinys vestuvių nuotraukų, tik šįsyk – jos spalvotos ir net trys – vidutinis formatas: Kodak Ektar 100 ir CineStill 50D ir 35mm juosta – Lomography Color Negative 100 – žinomos ir saugiai pasirinktos. Šias juostas rasi pas mus, o dabar – kadrai.

 

CineStill50D – dienos šviesa ir Bronica S2

Ir mėginta ir išgirta – labai natūrali ir šviesi, mažai grūdėta, maloni, šilta juosta, labai ištikima šiltai žaliai. Vienintėlis sunkumas su ja yra tas, kad ISO tik 50 – todėl reikia atsargiai su išlaikymu. Šią juostą naudoju dienos šviesoje ir žinau, kad gausis patys natūraliausi ir šilčiausi tonai. Fotosesija persikėlė į Elektrėnus ir kitas erdves. Tiesa, Bronica S2 nedaro dvigubų ekspozicijų, tačiau, su vienu kadru netyčia pavyko.

Nuotraukos: Marija Černiavskaitė

 

Kodak Ektar 100 ir Yashica635

Ši juosta yra ryškesnė ir labiau linkusi į geltoną, raudoną spalvas. Ektar 100 yra mažai grūdėta, kontrastinga ir aštri juosta. ISO 100 leidžia būti mažiau atsargiu, nes tai greitesnė juosta.

Nuotraukos: Marijus Siliūnas

 

Lomography Color Negative 100 ir Canon AE1

Lomo Color 100 mus nustebino – tikėjomės žymiai šaltesnės juostos, bet portretai natūralūs, spalvos tarpusvy nesipyksta, o ir grūdėtumas labai puikus – akių nebado. Lomo Color juostos kontrastingos ir aštrios. Žinoma, Canon AE1 lęšis prie šių pliusų stipriai prisideda!

Nuotraukos: Marijus ir Marija

 

buvo labai smagu fotografuoti jaunavedžius ir tarpusavy derintis, pasitart ir draugauti. Mes, bėje, puikūs partneriai, tai jei ženijies – pranešk!


Comments


bottom of page