top of page

Mes grįžom!

Ar galvojat, kad per metus pamiršom fotkint ir dar su juosta? Visai ne, #juostanemire - mūsų tag’as vis dar gyvas ir visus metus augo ne tik mūsų nauja fotografė 2be, bet ir mes patys - bandėm naujų juostų, įsigyjom naujų kamerų ir sugalvojom pokytį (apie jį vėliau) Šie metai mums davė daug vietos išmokti kantrybės, ramumos ir, žinokit, fotografuoti mažiukus su juosta - įmanoma, nebūtina skubėti ir lėkt. Jie žiūri į tuos didelius aparatus ir seilė bėga, kaip įdomu paspaust būtų 😄 Per metus fotografavom dar nėštukių, šįkart viskas kitaip, kai už fotiko jau ne Marija, galima ir patarti kaip atsistot 😁 Prieš metus sakėm, kad norim sustot, susitelt į visą dėmesį prašantį mus skirti laiko mažą vaikutį, kuris ne tik davė spyrį kurti toliau, bet ir labai daug parodė - mėgautis procesu, būti čia. Visaip kaip su analogine, tiesa?

buvo labai smagu sulaukti tiek jūsų žinučių ir sveikinimų, kad nusprendėm grįžti 🫶🏻 žinot, kažkada šnekėjom, kad juostą, kai gyvenimas lekia šitaip greitai, mes renkamės neveltui. juosta sustabdo, kad ir kaip šabloniškai tai skamba. ypač dabar, kai joje matom augančią dukrytę, bet dar geriau matosi, kaip augame kadruose ir patys.


#juostanemire grotąžymę pradėjom vystyti, kai atidarėm e-shop’ą. buvo smagu, nes norėjom sugalvoti kažkokį #filmisnotdead ar #35mm savo variantą ir štai jis taip prigijo, kad kai pasižiūrėjau KIEK post’ų ig turi su juo, tai dabar jau daugiau nei 11 000 ! 🤯 kai sustabdėm veiklą, buvo daugiau nei 3000 nuotraukų. labai smagu, kad žymit, kad naudojat. grįšim su #juotanemire kadrų pasidalinimais savo stories, nes jų tiek daug gražių

2. tinklaraštis

juostanemire.lt tapo mūsų blog’u, kur rašėm apie fotografiją, skelbėm dirbtuves. taip ir liks. sugalvojom priimti čia ir jus - skatinsim dar aktyviau dalintis savo post’ais, padėti kartu rašyti ir tyrinėti analoginę fotografiją.


3. dirbtuvės

dirbtuves pradėsim planuoti ir organizuoti, šiuo metu renkam poreikį temų, ieškosim patalpų ir prižadam, kad bus smagu. pagalvojom apie skirtingo lygio dirbtuvės, juk kartais ateina ir tokie, kurie ne vieną juostą yra bandę ryškinti ir jie nori daugau. o dažniausiai, mokinam ir rodom tiem, kurie išvis nebandė, kaip paprasta.

4. juostų parduotuvė

šiuo metu neplanuojam grįžti su pardavimais. priežasčių n 😃


5. fotografavimas

o čia naujiena. pradėjom fotografuoti juosta šeimas, žmones, vaikus, būsimas mamas ir visus, kas nori. visai netrukus ir pasidalinsim portfolio, bet viskas tik su j u o s t a


6. projektinė veikla

šią vasarą Marijus sužaidė su @kaunas2022 projektu ir irgi norisi pasidalinti kas buvo nuveikta, paroda surengta ir pristatyti dvigubos ekspozicijos darbai. todėl toliau žaisim visokius #juostiniaidialogai žaidimus, get ready.


Bình luận


bottom of page