top of page

Aš pabandžiau: Lomography Lady Grey 400

Updated: Dec 1, 2020

Pirmą sykį Lomo Lady Grey 400 35mm pabandžiau kartu su Olympus Trip 35 Amerikoje, mums bekeliaujant. Juosta man labai patiko: atspalviai, švelnumas ir ne per daug erzinantis triukšmas 🌚

JUOSTA: Lomography Lady Grey 400
GAMINTOJAS: Lomography
ISO: 400
RYŠKINIMAS: nespalvotos juostelės rankinis ryškiniams
KADRŲ SKAIČIUS: 36 

Kokia juostos charakteristika?

Lady Grey yra nespalvota, bet kartu ir labai pilkai spalvota juosta. Jos pilki tonai, atsiskleidžiantys įvairiose detalėse leido su ja žaisti. Lyginti jos nepavyksta nei su Kodak TRi-X nei su T-Max ar Ilford juostomis. Ši - tikrai labai pilka ir net žalsva!


Fotoaparatas, su kuriuo fotografavau?

Juostą fotografavau su Olympus Trip 35 ir papildomai naudojau DianaF+ blykstę.

 

Juosta saulės šviesoje

Šviesioje ir saulėtoje aplinkoje, žinoma, išorinės blykstės nenaudojau, o kadangi ISO yra net 400 – tikėjausi ir “grūdo” šešėliuose, bet nuotrauka tokia švelniiiii. Taip pat, man labai patinka tie pilkšvi atspalviai, priduodantys dar daugiau minkštumo, na, o “over exposed” arba “padegus” arba per šviesi nuotrauka eina į dar labiau žalią atspalvį – tas pamatysit žėmiau, po Pikapu.


Juosta, kai apsiniaukę arba viduje

Man patinka kaip grūdėtumo ne per daug tamsiose taškuose. Atrodo, juosta pati save retušuoja ir “ramina”. Be to, tiek peizažai tiek portretai, atrodo, tinka būtent Lady Grey, kas padaro šią juostą net labai universalią.

 

Panelė Grey sako ačiū, kad skaitei post'ą ir kviečia dalintis juosta ir nenustoti kurti!


Comments


bottom of page