top of page

Dirbtuvės grįžta?

Grįžta! Panašu, kad laisvėjant covid19 ribojimams ir atsirandant galimybėms susitikti, susiėmėm ir mes, o ta gražia gaida pristatom visą tvarką.

Dirbtuvės vėl bus gyvos, tačiau tik užtikrinus visų mūsų saugumą. Todėl dalyvavimas dirbtuvėse galimas tik turint galimybių pasą (nuo gegužės 24d. galimas jo išsiėmimas).


Šį pasą galite turėti jeigu:

  • esate gavę neigiamą covid19 testo rezultatą

  • esate pasiskiepiję nuo covid19

  • esate persirgę covid19Visą informaciją, kaip gauti galimybių pasą ir QR kodą, rasite čia, o juostininkai, norintys dalyvauti, turės pateikti savo QR kodą, kad galėtumėme patvirtinti jūsų atėjimą. Patys taip pat turėsime galimybių pasus, todėl visi dalyviai bus saugūs. Taip pat, planuojame mažinti dalyvių grupes ateities dirbtuvėms, kad būtų dar saugiau!


#9 dirbtuvės: kas liko be pyrago?

Nukentėjo šios dirbtuvės, kuriose su dalyviais būtume ryškinę Agfa APX 400 juosteles. Todėl patvirtinti dalyviai turi tokias opcijas:

  1. Grąžiname jums 20 EUR (5 EUR juostelės kaina, kuri jau pas jus)

  2. Turite išssimti galimybių pasą ir galite dalyvauti dirbtuvėse gyvai.

Dalyviai - laukiame jūsų verdikto ir tuomet rasime visiems tinkamą laiką.


Dirbtuvių dovanų kuponai

Jūs pirkote dovanų, bet dovana gauta nebuvo. Taip nutiko, kad tie, kurie gavo šiuos kuponus taip ir nesulaukė kvietimo į dirbtuves dėl susiklosčiusios padėties. Visiškai taip pat norime pasielgti ir čia - dalyvauti dirbtuvėse kviečiame tuos, kurie turi kuponus, bet dalyvauti galite tik su galimybių pasu arba jums bus grąžinta kupono suma. ❤


Ateitis

Toliau - vasara ir jos planai, o juose - planuojamos dar bent kelios dirbtuvės. Laukit naujienų ir sekit mus, taip spėsite ir užsiregistruoti ir pamatysit pirmi 👍😎

Comments


bottom of page