top of page

Aš pabandžiau: LomoChrome Metropolis XR 100–400 juostą

Šiandien pasakojam apie naują juostos pasidalinimą ir vėl sceną ima Lomography juosta. Dar viena LomoChrome serijos dalyvė, 2019 pristatyta LomoChrome Metropolis XR 100-400. Apie ją šiandien pasakoja Vytautas Martūzas.


Šią juostą turime ir KadrųKadras lentynoje, gali ją įsigyti. Pirkti čia.


Vytautas Martūzas - fotografas, kuris kartkartėmis užsiima ir analogine kūryba. Dažniausiai juosta fotografuojama roadtripų metu. Šiuometinis tikslas išbandyti skirtingas juostas ir išsirinkti mėgstamiausias.


Vytauto darbai: www.vytautasmartuzas.com


JUOSTA: LomoChrome Metrolis XR1 00-400, 35mm

GAMINTOJAS: Lomography

ISO: 100-400

RYŠKINIMAS: C41

KADRŲSKAIČIUS:36


Kiek laiko fotografuoji ir kodėl juosta?

Fotografuoju juosta virš 4 metų. Patinka, nes daugiau laiko skiriama atsirinkti tinkamesniam kadrui, o ne dokumentuoti kiekvieną momentą, kas leidžia labiau pasimėgauti kelione ar paprastu pasivaiksčiojimu. Tuo pačiu po ilgesnio laiko tarpo išryškinus atsiranda tikrieji prisiminimai, kas kur kaip buvo pamatyta ir yra netikėtumo jausmas.


Ką manai apie šią juostą?

Juostą atsitiktinai pastebėjau kitų fotografų darbuose ir sužavėjo kaip perteikiami nugesinti tonai, kurie būtent labai gerai tinka urbanistinėse aplinkose. Nors ir galima naudoti 100-400 iso rėmuose, tačiau juostos sodrumo charakteristika asmeniškai labiausiai patinka ties 400, ties kuria ir buvo išfotografuota.


Kokiu fotoaparatu fotkinai?

Pentax ME Super

 

 

Ačiū skaitytojui ir Vytautui!Comments


bottom of page