top of page

Aš pabandžiau juostą: Cinestill BWXX 250

Sykį Neringa Rekašiūtė pas mus parduotuvėje nusipirko Cinestill BWXX 250 35mm  juostą ir po to karto sakė, kad jai taip patiko, kad tai tapo bene mėgstamiausia jos juostelė. Apie ją šiandien ir papasakos pati fotografė 🧡


Šią juostą turime ir KadrųKadras lentynoje, gali ją įsigyti čia.


Neringa Rekašiūtė - garsi Lietuvos fotografė, nebijanti eksperimentuoti su juosta ir įvairiomis technikomis, savo nuotraukose rodanti drąsų ir gyvą moters kūną. Šiandien ji sutiko pasidalinti savo kadrais ir atskleisti kodėl jai taip patiko ši Cinestill juosta.


Charakteristika

CineStill BwXX 35mm - klasikinė panchromatinė nespalvota juostelė tinkanti tiek fotografijai lauke, tiek studijiniam naudojimui. Jos jautrumas leidžia su ja žaisti lauke, dienos šviesoje iki 250 ISO ir iki 200 ISO dirbtinės šviesos apšvietime (3200K). Faina tai, kad su tinkamai parinkta ryškinimo chemija, šią juostą galima spausti iki 1600 ISO!

JUOSTA: Cinestill BWXX 250

GAMINTOJAS: Cinestill

ISO: 250

RYŠKINIMAS: Nespalvotos juostos rankinis ryškinimas

KADRŲSKAIČIUS:36


Neringa apie juostą

Man Cinestill BW juosta labai patinka dėl jos specifinio kontrasto ir grūdo. Man ji idealiausiai pasiteisina vasaros vakaro šviesoje. Turbūt tuomet šviesa panašiausia į ypatingą Kalifornijos šviesą, kur ir yra gaminama ši juosta.

 
 

Ačiū Neringai ir skaitytojui!

Comentários


bottom of page